petak, 28. juni 2019.

Prijavite se za nagrade Allard


Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta

Raspisan je konkurs za nagrade Allard za međunarodni integritet namijenjene pojedincima, pokretima i organizacijama. Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta. Visina nagrade iznosi oko 740 dolara. 

OBLAST: 

Ljudska prava, korupcija

OPIS

Nagrada Allard za međunarodni integritet dodjeljuje se pojedincu, pokretu, organizaciji koja pokaže izvanrednu hrabrost i liderstvo u borbi protiv korupcije ili zaštiti ljudskih prava, posebno kroz promociju transparentnosti, odgovornosti i vladavine prava. Program prepoznaje da svi učesnici u globalnom društvu mogu dati svoj doprinos za rješavanje ovih kritičnih pitanja, tako da prihvata nominacije svih pojedinaca, pokreta i organizacija. Nominacije mogu da uključe istaknute svjetske lidere, aktiviste, društvene pokrete, dobrotvorne grupe posvijećene specifičnim društvenim problemima ili drugim korporativnim tijelima.

USLOVI

Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta.

NAČIN PRIJAVE

Kako biste se prijavili ispunite onlajn aplikacionu formu na linku.

01. novembar 2019.

Detaljnije na stranici.