petak, 19. april 2019.

Proevent oglas za posao: Promoterke/Hostese

Radno mjesto je dinamično, kao i okruženje, a kandidatu pruža priliku za maksimalnu afirmaciju u profesionalnom i društvenom smislu.

Mjesto rada: Bosna i Hercegovina
Rok za prijavu: Poziv je otvoren tokom čitave godine
Pozicija: Hostese (ž/m)
Potrebni jezici: BHS, Engleski

Proevent d.o.o. objavljuje javni poziv za prijavu kandidatkinja/kandidata na radno mjesto
Promoterke/Hotese (ž/m)

Opis posla:
Asistiranje u realizaciji različitih evenata i promotivnih događaja. Radno mjesto je dinamično, kao i okruženje, a kandidatu pruža priliku za maksimalnu afirmaciju u profesionalnom i društvenom smislu.

Potrebne kvalifikacije:
– Elokventnost;
– Sposobnost učinkovitog komuniciranja sa različitim sudionicima;
– Određivanje prioriteta u radu te ispunjavanje više zadataka istovremeno;
– Spremnost za putovanje širom BiH;
– Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo:
Dinamično i društveno okruženje, rad sa provjerenim klijentima, priliku za isticanje kreativnih i operativnih sklonosti, rad u timu, mogućnost putovanja i raznolikost poslovnih aktivnosti.

Prijava na javni oglas:

Prijava se dostavlja isključivo putem online obrasca. Neophodno je dostaviti minimalno 3 slike.

1. slika - krupni plan

2. slika - kompletna figura