6. mart 2019

Menadžer za razvoj prodaje - Voditelj tima (m/ž)

Wiener osiguranje Vienna Insurance Group

Wiener osiguranje Vienna Insurance Group je dio vodeće osiguravajuće grupacije u centralnoj i istočnoj Evropi, koja generiše godišnji premijski prihod od preko 9 milijardi eura, zapošljava preko 25.000 radnika i ostvaruje godišnju dobit od preko 500 miliona eura. Osnaženi imenom Vienna Insurance Groupe, Wiener osiguranje sa mrežom od više od 60 prodajnih mjesta u BiH, 280 zaposlenih i preko 100 hiljada klijenata, ostvaruje vrhunske poslovne rezultate i daje snažan doprinos razvoju cjelokupnog tržišta osiguranja u zemlji.

Ukoliko imate želju da se profilišete u industriji osiguranja, da obogatite svoje radno iskustvo i imate posao u kome će vaša komunikacija i energija pomoći da se profilišete u vrhunskog stručnjaka, imamo posao za Vas.

Menadžer za razvoj prodaje – Voditelj tima

Regija: Banja Luka, Bijeljina, Prijedor, Doboj, Zvornik, Gradiška, Trebinje, Sokolac i Istočno Sarajevo, Mostar, Posušje, Tuzla, Sarajevo, Zenica, Bihać

Opis poslova:

• Organizovanje rada i rukovođenje prodaje
  • Izrada plana i strategije rada
  • Optimizacija i kontrola procesa rada
  • Animira, regrutuje i predlaže kandidate
  • Odgovoran za planiranje i ispunjenje plana
  • Koordinira i organizuje rad prodaje
  • Redovna edukacija zaposlenih u prodaji
  • Radi i u okolnim gradovima i mjestima ukoliko teritorijalno pripadaju njegovom timu

Kvalifikacije:

• Iskustvo u prodaji, organizaciji prodaje osiguranja i upravljanje prodajnim timovima (poželjno)
  • komunikativnost, usmjerenost na cilj i rezultata
  • VSS/VŠS/SSS

Wiener osiguranje, kompanija sa tradicijom nudi Vam:

• Radni odnos u uspješnoj internacionalnoj kompaniji Vienna Insurance Group, evropskom i lokalnom lideru u poslovima osiguranja
  • Jedinstvena mogućnost stručne edukacije iz oblasti osiguranja prema pravilima Grupe, uz interaktivne i iskustvene pristupe učenju i sprovođenju edukativnih sadržaja
  • Mogućnost napredovanja i razvoja karijere, dugoročno planiranje rada
  • Adekvatno pracenje i vrednovanje rezultata rada
  • Mogućnost napredovanja u karijeri

Da li Vam se ovo čini interesantno?

Ukoliko da, naša Služba za ljudske resurse očekuje Vašu prijavu putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Lokacija:Posušje, Prijedor, Zvornik , Trebinje, Sokolac, Sarajevo, Bijeljina, Bihać, Istočno Sarajevo, Banja Luka, Zenica, Tuzla, Mostar, Doboj, Gradiška

Broj pozicija:15

Datum objave:04.03.2019.

Trajanje oglasa:27 dana (ističe 31.03.2019.)

Preuzeto sa: www.posao.ba