5. novembar 2018

Nahla Tuzla: Kurs šivenja - upis za novembar!


U toku je upis polaznica na kurs šivenja. Jedan mjesec pohađanja kursa košta 40 KM, za članice Centra 35 KM. Osiguran je popust za redovne studentice i penzionerke. Kurs šivenja sastoji se od šest stepena, a svaki stepen traje mjesec dana. Nakon završenih šest stepena savladaju se osnove šivenja, upoznaju dijelovi mašine i njen rad, pravilno uzimanje mjera, izrada šnita, te se kroz praktičan rad na času nauči šivenje suknje s podstavom, pantalona, bluze, haljine i sakoa. Na kraju šestog stepena izdaje se certifikat.

Nastava se održava dva puta sedmično u večernjim satima po 90 minuta.Svoje mjesto potvrđujete isključivo uplatom na Nahlinom info desku, svakim danom osim petka i subote od 12 do 20h. Mjesto na kursu se osigurava na osnovu redoslijeda uplate kursa.

Više informacija na telefon 035/205-699 ili e-mail info@tuzla.nahla.ba

Preuzeto sa: www.tuzla.nahla.ba