2. novembar 2018

Erazmo Centar: WordPress za tinejdžere


WordPress za tinejdžere je jedinstven kurs za mlade, gdje će od iskusnih programera i web developera učiti kako se kreira web stranica, kako se obrađuju slike, postavlja tekst, koja su pravila izgleda i funkcionisanja dobre i moderne web stranice, itd.

Ukoliko želite da vaše dijete stiče moderne vještina na vrijeme i prije svih, ovo je idealna prilika. Dobrodošli u Erazmo Cetar 2.11. 2018. godine u 18,00h. Kurs će trajati 4 mjeseca i pohađaće se dva puta sedmično u popodnevnim satima. Predavač je iskusan u radu s mladima, odlično poznaje ovu tematiku i zaista se trudi prenijeti moderna znanja. Dobrodošli na prvi čas, koji je besplatan. Oni koji žele mogu nastaviti s pohađanjem. Cijena kursa je 80,00 KM/mjesec.

Preuzeto sa: www.facebook.com