ponedjeljak, 25. mart 2019.

Besplatno predavanje: Formula za radost sa Yogeshom Shardom


Predavač Yogesh Sharda, trener je osobnog razvoja i voditelj raznih programa samorazvoja. U više od 30 godina održao je na hiljade seminara i tečajeva za biznismene, bolnice, univerzitete, različite organizacije i specijalizirane ustanove po Evropi, Bliskom istoku, Jugoistočnoj Aziji, Australiji, SAD- u, Srednjoj i Južnoj Americi. Neki od tih programa su: efektivna komunikacija, Pozitivno razmišljanje, Team building, Principi unutrašnjeg liderstva, donošenje odluka, rješavanje problema meditacijom i relaksacijom, emocionalna inteligencija, motiviranost i osnaživanje i osobna izvrsnost.

26.03.2019. od 18:00 do 20:00 Kino Bosna, Alipašina 19, Sarajevo

Ulaz je slobodan a prijave su obavezne putem web stranice www.osobnirazvoj.org - Za više informacija nazovite na
061/474-778.

Preuzeto sa: www.facebook.com