Web dizajn - izrada web stranica

Trening je namijenjen za sve organizacije civilnog društva koje mogu imati koristi od sve prisutnije potrebe oglašavanja na Internetu putem svojih web stranica.

Datum: 23. 06. 2015

Vrijeme: 09:30

Cijena: Besplatna edukacija KM

1 dan (09:30 – 16:30h)
Trening će obuhvatiti kako osnove funkcionisanja weba tako i pravljenje jednostavnih web stranica kroz korištenje Adobe Dreamweaver programa.

Po završetku treninga učesnici/ce će znati raditi sa programom Adobe Dreamweaver na način da mogu u njemu praviti web stranice u cilju formatiranja tekstova, ubacivanja slika, pravljenja strukture web stranice, povezivanja stranice linkovima, podešavanja web stranice tako da budu ispravno prikazane u pretraživačima.

Radni materijal

Osobe koje se prijave za trening neophodno je da imaju laptop sa unaprijed instaliranim programom:

• Adobe Dreamweaver CS6;
  • Photoshopom CS6.

Prije treninga, učesnicima će biti dostavljen link, sa kojeg trebaju preuzeti ZIP fajl u kojem se nalaze radni fajlovi (tekstovi, slike i HTML fajlovi), a koji će biti korišteni pri treningu.

Prijave se vrše popunjavanjem online aplikacione forme koja se nalazi na sljedećem linku:

Rok za dostavljanje prijave je 19.06.2015. godine do 15:00h.

Nakon zatvaranja poziva, svi učesnici biće informisani o statusu prijave.

Napomena:

Osobe čije prijave budu prihvaćene a koje bez najave odsustva ne prisustvuju treningu gube trajno pravo učešća na besplatnim treninzima Resursnog centra.

Iz jedne organizacije moguće je prijaviti samo jednu osobu.

Resursni centar zadržava pravo izmjene termina održavanja treninga.

Odabir kandidata će se vršiti na osnovu Općih kriterija za odabir kandidata za nekomercijalne treninge Resursnog centra CPCD-a, a koji se nalaze na sljedećem linku.

EDUKATOR

Igor D. Dugonjić , 16 godina šef sektora grafike NTV Hayat, 4 godine glavni dizajner u Lutriji BiH zadužen za produkciju svih printanih, video i web materijala Lutrije BiH, paralelno s tim - 5 godina profestor Centra za poslovnu edukaciju u Sarajevu, kreator 3 kompletna kursa (50+ časova svaki od njih) – Priprema štampe, web dizajn i 3D studio max, edukovao do sada preko 250 ljudi te stalno privatno angažovan od strane BH firmi na izradi reklamnih spotova, različitih priprema štampe te web stranica u proteklih 20+ godina profesionalnog rada.